آموزش اکستنشن مو با دیپلم فنی حرفه ای

آموزشگاه زیبایی ویونا دوره های آموزشی مختلفی را با بهترین و مجرب ترین اساتید برای شما برگزار می کند. در این دوره ها بهترین و جدیدترین متدهای روز دنیا به شما عزیزان آموزش داده می شود. افراد پس از گذراندن این دوره گواهی معتبر از سازمان فنی حرفه ای و قابل ترجمه دریافت خواهند کرد. در این مقاله در مورد آموزش صحبت می کنیم اکستنشن مو ما توضیح کاملی از مدرسه ویونا داده ایم. با ما در سایت آرایار همراه باشید.

دوره آموزشی این دوره

  • کلاه گیس را آماده کنید

  • موها را آماده کرده و روی سر مدل نصب کنید

  • اکستنشن مو با موطبیعی

  • آموزش تعمیر و دمونتاژ مواز قبل افزونه انجام دادن

  • کلاه گیس و حلقه و دوخت و بافت برای اتصال مو

  • استفاده از لیزر با چسب کراتینه

در دوره آموزشی اکستنشن مو چه اتفاقی می افتد؟

در دوره آموزشی اکستنشن مواولین دانش آموز با انواع موهای استفاده شده در پسوند Mو آشنا شوید. در ادامه روش های متداول ساخت پسوند و مزایای هر روش توضیح داده شده است. از جمله پرکاربردترین روش ها در اکستنشن مو می توان به استفاده از چسب کراتینه، حلقه، دوخت مو، روش خطی و آب بندی حرارتی در طول دوره اشاره کرد. اکستنشن مودانشجو عملاً تمام این روش ها را به کار می گیرد.
می توان از موهای طبیعی یا مصنوعی استفاده کرد اکستنشن مو استفاده شده. قیمت موهای مصنوعی ارزان تر است، اما کیفیت موهای طبیعی بالاتر است و طبیعی تر از دوره آموزشی به نظر می رسد. اکستنشن موکار با موهای طبیعی و مصنوعی آموزش داده می شود. از هر نظر اکستنشن مویک دسته تار مو به موهای فرد اضافه می شود. بعد از انجام اکستنشن فرد احساس سنگینی روی سر می کند که طبیعی است و به مرور زمان به آن عادت می کند.

بعد از گذراندن این دوره چه مهارت هایی را یاد خواهید گرفت؟

نگارش آموزش اکستنشن مو همراه با ثبت اختراع فنی حرفه ای اولین بار در سایت آرایشی و زیبایی. ظاهر شد.

پس از اتمام دوره اکستنشن مو شما می توانید با کنترل کامل و به شیوه ای حرفه ای، اکستنشن مو این کار را با روش ها و رنگ های مختلف برای مشتری انجام دهید. در نهایت پس از شرکت در آموزش اکستنشن موشما می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد یا بهبود کسب و کار فعلی خود کنید.

هزینه دوره آرایشگری چقدر است؟

هزینه دوره آرایشگری چقدر است؟


چگونه یک آموزشگاه آرایشگری زنانه ایجاد کنیم؟

چگونه یک آموزشگاه آرایشگری زنانه ایجاد کنیم؟


نام آرایشگاه چیست؟

نام آرایشگاه چیست؟


"<strongسالن زیبایی ویونا

سالن زیبایی وین

بهترین سالن زیبایی شرق تهران

با من